Awangardowy mobilny bar w stylu vintage

Kategorie:
Ocena:


Bubbles Troubles to wielki przełom na arenie eventowej Polski! Stylowo odrestaurowany motocykl w swoim nowym wcieleniu obsługuje największe i najbardziej prestiżowe przyjęcia. Niech pojawi się na Waszym ślubie zamiast nudnego baru i fotobudki!

Wasz ślub to wyjątkowy dzień, niech wszyscy go zapamiętają! Zaserwujemy gościom schłodzone Prosecco z eleganckiego, kultowego motocykla Dniepr, który oprócz bąbelków doda szyku ślubnej aranżacji, a wraz z obsługą jest ciekawą alternatywą dla fotobudki.
Motocykl będzie ciekawym dopełnieniem zarówno przyjęcia w sali ślubnej jak i w plenerze. Prosecco/szampan/wino serwowane będzie przez obsługę prosto do kieliszków gości. Będzie na prawdę glamour!

Nasz mobilny bar wyposażony jest w specjalistyczny system chłodzenia i serwowania alkoholi z kega. Wszystko to ukryte jest w oldschoolowym koszu motocyklowym. Całość jest funkcjonalna, a jednocześnie stanowi elegancki akcent dodający szyku i oryginalności. Swoją obecnością przełamie nawet najbardziej tendencyjne i zachowawcze aranżacje.

Gwarantujemy charyzmatyczną i wystylizowaną dwuosobową obsługę. Para w ustalonych z klientem stylizacjach nie tylko zaserwuje alkohol, ale zadba o miłą atmosferę podczas przyjęcia ślubnego. Sprawdzą się także doskonale w roli modeli podczas pamiątkowych sesji fotograficznych.

OFERUJEMY:
-wynajem motocykla
-4-godzinny serwis i towarzystwo wystylizowanej obsługi
-24-litrowy keg Frizzante (240 kieliszków 100ml lub 160 kieliszków 150ml)
-do wyboru kieliszki szklane 150ml lub z wysokiej jakości tworzywa sztucznego 100ml

Zaproś nas, a GRATIS zapewniamy:
-dowóz w każde miejsce województwa mazowieckiego
-spersonalizowaną aranżację i oświetlenie motocykla wg potrzeb klienta
-możliwość sesji zdjęciowej będącej fantastyczną alternatywą dla pospolitych fotobudek
-możliwość zorganizowania Chill Zone (leżaki, parasol, stolik)

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie, pisz do nas śmiało!

Kontakt

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Komentarze

Brak komentarzyZostaw swój komentarz

Lokalizacja prowadzenia usług

Działamy w całym kraju!