Białe BMW X5 F15 do ślubu Kraków

Kategorie:
Ocena:


Witam, w ofercie posiadamy Przepiękne BMW X5 F15 w kolorze białym do obsługi wesela na terenie Krakowa i okolic.


Współpracujemy z jedną z najbardziej prestiżowych firm zajmującą się przygotowaniem aut pod względem ubioru auta do ślubu, dopasowując się do preferencji klienta, dbając o jego zadowolenie.

Usługa obejmuje transport Pary Młodej w zależności od życzenia oraz pełna obsługa rozwozu gości i wszelkich sytuacji nagłych bądź zaplanowanych podczas wesela. Nasz kierowca z autem jest dostępny dla Państwa do zakończenia wesela oraz po wcześniejszym uzgodnieniu także wczasie poprawin weselnych.

Kierowca jest młodym, skromnym, inteligentnym mężczyzną posiadającym umiejętność rozmowy w języku polskim oraz angielskim. Jest to odpowiedzialna osoba z dużym doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz stu procentowe zadowolenie naszych klientów w ich najważniejszych chwilach w życiu jakim jest zawarcie związku małżeństwa. W razie jakich kolwiek uwag związanych z obsługą gwarantujemy zwrot pieniędzy, ponieważ jesteśmy firmą, która nastawiona jest na prestiż i zadowolenie Pary Młodej.

Tel: 880 710 859

Kontakt

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Komentarze

Brak komentarzyZostaw swój komentarz