Biały liofilizowany proszek 1mg / fiolka Fst 344 Follistatin 344 na sprzedaż

Kategorie:
Ocena:


Follistatin-344 jest również idealnym wyborem dla sportowców, którzy nie są już w stanie regularnie ćwiczyć, lub tych, którzy przestali uprawiać sport, ale chcą pozostać w formie masywnej masy mięśniowej. Wykazano, że im mniejsze obciążenie mięśni i mniejsza aktywność fizyczna, tym wyższe stężenie kolejnej miostatyny.

 

Peptyd Follistatin-344 ma również ważne znaczenie dla odmłodzenia tkanki. Jego wyraźny efekt przeciwstarzeniowy jest porównywalny do działania melatoniny i innych peptydów, pozytywnego przeciwdziałania starzeniu się.

Follistatin, w szczególności Follistatin 344 (FS344), szybko zyskał popularność w społeczności kulturystów jako potencjalny suplement do szybkiego zwiększenia masy tkanki beztłuszczowej. Inne białko, gen związany z folistatyną (FLRG) działa na podobnych szlakach, jak FS344, w odniesieniu do jego właściwości budujących mięśnie. Zwiększona masa tkanki beztłuszczowej może dać kulturystom przewagę w konkurencyjnym otoczeniu i być czynnikiem różnicującym między pierwszym a drugim miejscem. NA ZAMÓWIENIE E-MAIL ....


Wyślij nam e-mail przez: stevemeds77@gmail.com

Email: familymeds@protonmail.com

OFFICE LINE + 1- (978) 225-0960

Skype ID ... ashewepen77

odwiedź naszą stronę internetową http://familymedssuppliers.over-blog.com, aby złożyć swoje zamówienia ONLINE.

Kontakt

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Komentarze

Brak komentarzyZostaw swój komentarz

Lokalizacja prowadzenia usług

Działamy w całym kraju!