Dekoracje Światłem, Ciężki Dym, Napisy Love, Miłośc, 18

Kategorie:
Ocena:


Zajmujemy się artystycznymi dekoracjami pomieszczeń za pomocą światła Led. Dekoracja taka polega na oświetlaniu ścian, sufitów, elementów architektury i charakterystycznych miejsc, co pozwala na ciekawe wyeksponowanie pomieszczenia i stworzenie wyjątkowo ciepłego nastroju.. W zależności od potrzeb światło może tworzyć dyskretny nastrój, bądź też dodawać miejscu energii. Używając ciepłych kolorów tworzymy bajkowy, miłosny klimat, który na długo pozostanie w pamięci waszej jak i waszych gości.
Dekoracje światłem są szczególnie doceniane przez profesjonalnych fotografów i kamerzystów za niezwykle efektowne i pomocne tło do zdjęć.

Nasze iluminacje świetlne tworzą niepowtarzalny klimat każdego miejsca dzięki specjalnie dobranym rodzajom lamp. Oferujemy profesjonalną zmianę wizerunku niemal każdego wnętrza, tworząc krajobraz przestrzeni jak z bajki. Wszystkie efekty wykonane są w technologii LED zapewniając znikomy pobór energii elektrycznej.

Wykonujemy dekoracje światłem takich miejsc jak sale weselne, bankietowe, koncertowe, restauracje, kościoły, hale i inne pomieszczenia, w których zechcą Państwo zorganizować daną uroczystość. Dzięki nam zmienią się one nie do poznania.

W ofercie są również bardzo modne ostatnio duże, efektowne, podświetlane napisy LOVE , MIŁOŚĆ i CYFRA 18, różnej wielkości i barwy, projektory logo , wyświetlające dany tekst na ścianie czy parkiecie tanecznym oraz „Taniec w Chmurach” czyli wytwornice gęstego,bezzapachowego, nie pozostawiającego na parkiecie wody, prawdziwego, ciężkiego dymu.

Zapraszamy do kontaktu ????

Film

Kontakt

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Komentarze

Brak komentarzyZostaw swój komentarz