Dekoracje światłem, dekoracje kwiatowe na ślub, wesele

Kategorie:
Ocena:


Dekoracje światłem oraz dekoracje florystyczne są jednym z najważniejszych elementów podczas ceremonii ślubnej i wesela. Wpływających na klimat oraz atmosferę podczas wydarzenia.

Nasi dekoratorzy i dyplomowani floryści, którzy realizują własne pasje, podchodzą do każdego wydarzenia indywidualnie. Ich stylowe i oryginalne aranżacje z pewnością nadadzą niepowtarzalny klimat i charakter każdej uroczystości. Dekoracja samochodu, wystrój kościoła i sali oraz bukiety ślubne z pewnością pozostaną w pamięci wszystkich gości. Na Państwa życzenie zaaranżujemy wnętrze sali weselnej lub bankietowej w dowolnym stylu, a nasi konsultanci z chęcią pomogą wybrać i dopasować wszystkie dodatki i akcesoria niezbędne do dekoracji.

Oferujemy Państwu również usługi w zakresie oświetlenia wraz z pełną profesjonalną obsługą. Zapewniamy zarówno oświetlenie statyczne całej sali, jak i oświetlenie dynamiczne, czyli sterowane z profesjonalnego sterownika przez realizatora światła w rytm muzyki, dostosowując prędkość światła do rytmu muzyki oraz odpowiedni kolor światła (podobnie jak na koncercie) wraz z pozostałymi efektami (np. z dymem) nadając parkietowi odpowiedni nastrój.

Do dekoracji światłem wykorzystujemy najnowocześniejsze oświetlenie w technologii LED, które sprawi, że każda sala bankietowa nabierze bajkowego charakteru. Wykorzystywane przez nas źródła światła mają nieograniczony zakres kolorów, dzięki którym przeciętna sala bankietowa zmieni się w magiczne i urokliwe miejsce.

Romantyczny klimat z pewnością zapewnią girlandy żarówkowe, które rozwieszone w ogrodzie dopełnią całość wystroju.

Ceny usług już od 600 zł (netto).

Jeżeli mają Państwo pytania odnośnie oferty lub używanego przez nas sprzętu, zachęcamy do kontaktu.

Więcej informacji na temat oferty na:
www.fabryka-imprezy.pl

Kontakt

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Komentarze

Brak komentarzyZostaw swój komentarz