Dj'ka grająca na saksofonie "EnergIza"

Kategorie:
Ocena:


https://www.facebook.com/energizamusic/?ref=settings
Wieloletnie doświadczenie przy różnego typu eventach i imprezach okolicznościowych.
Profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy.
Oferuję Państwu kompleksową oprawę muzyczną różnego rodzaju eventów, imprez, uroczystości oraz innych ważnych wydarzeń takie jak:
- weselne,
- uroczystości rodzinne,
- bankiety, imprezy firmowe,
- bale okolicznościowe,
- bale sylwestrowe
- imprezy szkolne, uczniowskie, studenckie.
Oferuje również połączenie grania na saksofonie altowym . Na moich imprezach prowadzę również zabawy, konkursy , a przede wszystkim rozgrzewam towarzystwo do dobrej zabawy.

Repertuar :
Repertuar na przyjęcia jest uzależniony od rodzaju eventu. Imprezy, takie jak: firmowe, tematyczne czy dyskoteki, prowadzone są w ściśle określonym jednym rodzaju wyselekcjonowanej muzyki, dopasowanej do rodzaju danej imprezy. Repertuar od lat 50 , muzyka współczesna, radiowa, dyskotekowa, itp. Według potrzeb klienta.

( Utwory dopasowane pod zamówienie klienta)

Mając zaledwie kilka lat, swoją edukację rozpoczęła od gry na fortepianie. W krótce potem została absolwentką szkoły muzycznej. Jej wymarzonym instrumentem głównym okazał się saksofon altowy. Jest laureatką wielu nagród zdobytych za sprawą rozmaitych projektów muzycznych, w których się udzielała ze swoim instrumentem. Również gra różnego rodzaju koncerty charytatywne. Była laureatką licznych festiwali, obecnie gra szeroko rozumianą muzykę klubową i rozrywkową z pięknym instrumentem jakim jest saksofon altowy. Repertuar jest bardzo bogaty i oparty na przeróżnych rodzajach muzyki.
Zapraszam do współpracy i wspólnej zabawy ;)

Kontakt

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Komentarze

Brak komentarzyZostaw swój komentarz

Lokalizacja prowadzenia usług

Działamy w całym kraju!