fireshow pokazy ogniowe pirotechnika NIESAMOWITA ATRAKCJA JO ART SHOW - CAŁA POLSKA!

Kategorie:
Ocena:


FIRESHOW CZYLI POKAZY OGNIOWE w wykonaniu Teatru JO ART SHOW! PIROTECHNIKA ORAZ POKAZY LED SHOW - CZYLI POKAZY ŚWIATŁA!
Profesjonalne, emocjonujące, oryginalne pokazy fireshow z niesamowitymi efektami specjalnymi uatrakcyjnią Twoją imprezę.
Chcesz kogoś zaskoczyć? Podgrzać atmosferę…? Prezent, zaręczyny, ślub, urodziny, meeting biznesowy, rocznica, impreza plenerowa, festiwal, pikniki, dożynki…? Jesteśmy wszędzie. Pokaz ogniowy w naszym wykonaniu gwarantuje dużo emocji i niezapomniane wrażenia! Oferujemy pokazy od 2 do 10 osób!

FIRESHOW to widowisko, które łączy taniec, elementy akrobatyki oraz improwizacji z niebezpiecznym żywiołem , jakim jest z ogniem. Taniec z ogniem to niezapomniane wrażenia wizualne oraz zapierające dech w piersiach show. To uczta dla wszystkich zmysłów.

Podczas spektaklu fireshow wykorzystujemy niekonwencjonalne rozwiązania sceniczne – płonące przedmioty, scenografia, rekwizyty ( m.in. poi, liny, kije, wachlarze, hula hop, pochodnie), gigantyczne iskry, połączone z odpowiednią oprawą ( muzyczną, układami choreograficznymi, dopasowanymi do konwencji danej imprezy, charakteryzacją), tworzą unikatowe przedstawienie, w którym główną rolę odgrywają przestrzenne, ogniste obrazy.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą spektakl ogniowych:
Widowisko ogniowo - lalkowe pt. "Veni, Vidi – Wici", to spektakl budzący dreszcz strachu ale i śmiech. Niesamowita historia opowiedziana świetną grą aktorską. Starcie się przeciwieństw dobra,. Piękna oraz zazdrość i zła doprowadza do uruchomienia się potężnej machiny. Machiny sprawiedliwości, którą jest Ogień. Wiecznie żyjący ogień, zapalający się według miary i według miary gasnący… .

Występ tańca z ogniem, plenerowa kukła, maski i dynamiczna akcja obfitują w nagłe zwroty akcji a także widowiskowe efekty specjalne!

Zapraszamy również do ofert: animacje dla dzieci, szczudlarze na ślubie, najlepsza fotobudka na weselu , występy magików, i inne:)

Film

Kontakt

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Komentarze

1 komentarz


sob., 13 sty 2018 15:30:03

katarzyna

To magiczne wydarzenie pozostało w pamięci naszej i naszych gości. Dziś nie wyobrażam sobie, żeby ta noc nie była ubogacona o tak piękny pokaz. Było super! Polecam grupę Jo Ar Show Koszt nieporównywalny do efektu. Warto zrezygnować z przysłowiowego kolejnego kotleta, a pozostawić sobie i gościom niezapomniane wrażenia. To nie menu, ale zabawa jest tym po pamiętamy po latach. Dziś wiem o tym na pewno!


Zostaw swój komentarz

Lokalizacja prowadzenia usług

Działamy w całym kraju!