Manufaktura Paznokci Kielce: paznokcie hybrydowe, manicure japoński, hybrydy KSM i z dojazdem do klientki

Kategorie:
Ocena:


Witam!
Serdecznie zapraszam wszystkie zainteresowane Panie na profesjonalną stylizację paznokci - manicure hybrydowy i klasyczny, a także zabiegi pielęgnacji dłoni.
Jestem certyfikowaną stylistką paznokci. Do stylizacji używam profesjonalnych produktów wysokiej jakości. Dbam o bezpieczeństwo i higienę pracy, narzędzia są sterylizowane. Ogromna gama kolorystyczna – 80 odcieni lakierów hybrydowych (NeoNail, Indigo, Semilac) plus najmodniejsze pyłki, naklejki, stemple. Wykonuję liczne zdobienia.

Lokalizacja: Kielce, blisko centrum - osiedle KSM. Możliwy dojazd i wykonanie paznokci u klientki za dodatkową opłatą. Przyjmuję także w soboty i niedziele.

Manicure hybrydowy łączy ze sobą zalety tradycyjnego lakieru do paznokci i światło utwardzalnego żelu.
Zalety:
– utrzymuje idealną trwałość koloru i blasku przez okres ok. 2 – 3 tygodni,
– zachowuje lekkość naturalnych paznokci,
– nie powoduje obciążenia płytki paznokcia, typowego przy wszelkich istniejących na rynku rozwiązaniach „sztucznych” paznokci, dzięki czemu paznokcie są zdrowsze,
– łatwy do usunięcia - hybrydę usuwa się poprzez kilkuminutowy kompres z preparatu acetonowego.

Paznokcie hybrydowe, jednolite – 35zł.
Manicure hybrydowy przy użyciu standardowej bazy hybrydowej.

Paznokcie hybrydowe, jednolite z bazą budującą o właściwościach żelu twardego – 40 zł.
Base Extra utwardza słabe i łamliwe paznokcie. Przedłuża trwałość lakieru hybrydowego. Nie mięknie pod wpływem ciepłej wody.

Paznokcie hybrydowe, jednolite z bazą proteinową – 45 zł.
Dzięki Protein Base hybryda będzie się trzymać elastycznej i miękkiej płytki paznokcia. Baza wypełniona jest proteinami, które otulają paznokcie i automatycznie odżywiają je po wyjęciu z lampy. Ten produkt odbuduje zniszczoną płytkę oraz wyrówna jej powierzchnię. Nie mięknie pod wpływem ciepłej wody.

Zdjęcie poprzedniej hybrydy plus 5 zł do podstawowej ceny.

Przedłużanie paznokci metodą hybrydową + jednolity kolor – 80 zł.

Zdobienie paznokci:
- pyłki: Indigo: Metal Manix, Holo Effect, syrenka, Pixel Effect – Kopciuszek; NeoNail: Moonlight Effect, Sunset Effect, Fluo Effect, Arielle Effect ; cyrkonia, brokat, szkło, – 1zł za jeden paznokieć
- pyłek Indigo Holo Manix, naklejka; stemple – 2 zł za jeden paznokieć
- Inne zdobienia wyceniane są indywidualnie w zależności od skomplikowania danego wzoru

Manicure japoński – 40 zł
Ten unikatowy manicure nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne.
W skład preparatu wchodzi podstawowy budulec, jakim jest keratyna, witaminy A i E oraz prowitamina B5. Oprócz witamin jest też pyłek pszczeli, który jest źródłem cystyny – aminokwasu eliminującego problem łamliwych paznokci oraz krzemionka z Morza Japońskiego, która znacznie odżywia płytkę paznokcia. Powyższe składniki zostają pieczołowicie wmasowane w płytkę paznokcia i nie tylko nawilżają, ale także sprawiają, że paznokcie wyglądają niesamowicie zdrowo. Po wykonaniu zabiegu nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni, gdyż przyczepność lakieru do płytki w tym okresie jest bardzo ograniczona.

Fotoodmładzanie dłoni – Metoda Anty Age LED
Terapia światłem to technika wykorzystująca diody emitujące światło o wąskim paśmie częstotliwości (LED). Światło czerwone LED dociera do fibroblastów, które są odpowiedzialne za syntezę kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. Wzmacnia aktywność komórek, stymuluje skórę do produkcji protein kolagenowych i powoduje opóźnienie w obumieraniu istniejącego kolagenu.
10 minutowe naświetlanie obu dłoni – 5 zł

Masaż specjalnym urządzeniem, które ugniata górną i dolną część dłoni za pomocą masażu termalnego powietrzem pod ciśnieniem. Systemu mechanicznego ciśnienia powietrza, które ugniata rękę, pomaga pozbyć się dyskomfortu w rękach, a jej kojący rytm pomaga rozładować napięcie, stres i zmęczenie związane z pracą na klawiaturze komputerowej.

5 minutowy masaż obu dłoni – 10 zł

Kontakt

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Komentarze

Brak komentarzyZostaw swój komentarz