Nieśmiertelniki na wieczór kawalerski i panieński!

Ocena:


Serdecznie witamy! Prowadzę sklep online Engrave.pl i w związku z tym przygotowałem dla Was niezwykle ciekawe propozycje - tylko u nas wybijane oryginalne nieśmiertelniki, breloki, adresówki dla czworonogów i bransolety paracord z nieśmiertelnikiem - propozycja dostępna wyłącznie w naszym sklepie. Propozycja Engrave pnie się daleko ponad konkurencję z wielu przyczyn - najważniejszy to możliwość wybicia dowolnego tekstu z polskimi znakami diakrytycznymi (na przykład ł, ą, ę).

Nieśmiertelniki to doskonały, coraz częściej wykorzystywany gadżet na eventy oraz imprezy - dlaczego więc nie wykorzystać ich na wieczorze kawalerskim bądź panieńskim? Zdarza się to coraz częściej, zatem zachęcamy!

Nieśmiertelniki mogą być też kapitalnym pomysłem na upominek - to biżuteria z serii wygodnej, która została zainspirowana systemem identyfikacji żołnierzy wykorzystywanym w wojsku. Na blachach możecie umiejscowić dowolny wpis - polecamy jednak wybić na nich najważniejsze informacje, na przykład wiadomości o chorobach, alergiach lub numery alarmowe do najbliższych (ICE). Treści na blaszkach mogą być dowolne - można wytłoczyć na nich na przykład ulubiony cytat czy dedykację. Zapewniamy terminowe wykonanie i gwarancję jakości - komponenty jakie proponujemy to oryginały (blaszki oraz łańcuszki z chirurgicznej stali nierdzewnej a silencery z mocnego sylikonu).


Zachęcam do przejrzenia oferty: Nieśmiertelniki - Engrave.pl

Kontakt

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Komentarze

Brak komentarzyZostaw swój komentarz

Lokalizacja prowadzenia usług

Działamy w całym kraju!