Sycylia II Parco Degli Ulivi - Podróż Poślubna

Kategorie:
Ocena:


Hotel dostępny w różnych terminach. Cena podana jest w przybliżeniu za osobę na 7 dni (jest zależna od terminu), możliwość przedłużenia pobytu (10 lub 14 dni). Wyloty z lotnisk w całej Polsce.

Po szczegóły tej oferty jak i wielu innych zapraszamy do kontaktu z naszym biurem My Travel Knurów:
Knurów ul. Niepodległości 28 A (obok kina)
tel: 797 553 334
e-mail: knurow@mytravel.pl
lub poprzez naszą stronę na FB https://www.facebook.com/mytravelknurow/

Hotel nagradzany przez 5 lat Certyfikatem Jakości Trip Advisor, położony na wzgórzu, otoczony ogrodem oliwnym, usytuowany w spokojnym, cichym miejscu z basenem typy infinity, z którego rozciąga się wspaniały widok na morze, Wyspy Liparyjskie oraz miasteczk. Smaczna, śródziemnomorska kuchnia.

Sycylia od wieków uchodziła za niezwykłą krainę kontrastów z bogatą historią oraz atmosferą odróżniającą ją od pozostałych regionów Półwyspu Apenińskiego. Turyści traktują Sycylię jako perłę słonecznych Włoch wyznaczającą kanony piękna oraz luksusu, którego nie powstydziłyby się najznamienitsze kurorty. W powietrzu unosi się zapach cytryn i oliwnych gajów, słońce oplata swoim blaskiem niezwykłe miasteczka, antyczne ruiny oraz morze winnic rozpościerające się aż po bezkresny horyzont. Wyspa ma jeszcze jedną zaletę, pokazuje turystom, że urlop można spędzać nie tylko na plażowaniu, ale także poznając malowniczy pejzaż, wspaniałe zabytki oraz korzystając z licznych atrakcji turystycznych, aktywnego wypoczynku i wielu rozrywek.

Świętowanie życia to we Włoszech nic innego jak spożywanie posiłków i picie zacnych trunków. O włoskiej kuchni mówi się, że jest jedną z najlepszych kuchni na świecie, stąd jej wielka popularność w wielu krajach, gdzie lokale z włoskim jedzeniem można spotkać praktycznie na każdym rogu ulicy, a włoskie nazwy własne nie są już tak obce i na dobre zadomowiły się w powszechnym słownictwie. Spaghetti, pizza, ravioli czy lasagna to potrawy, które na stałe zagościły też na stole niejednego domu. Nie tylko takie menu jest domeną wyśmienitej kuchni, w której dominują świeże owoce, zioła, ryby i jarzyny stosowane od wieków przez włoskich kucharzy należące do zdrowej diety, której nie zaszkodzi nawet mały dodatek oliwy.

Kontakt

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Komentarze

Brak komentarzyZostaw swój komentarz

Lokalizacja prowadzenia usług

Działamy w całym kraju!