Niezapomniane atrakcje weselne - symulatory z VR, refleksomierze, bubble tent, strike a light

Kategorie:
Ocena:


Play-Max Events oferuje szeroką gamę symulatorów zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Symulatory to niebanalne atrakcje, które mogą stać się niezapomnianym elementem ważnego dla Ciebie wydarzenia. Sprawdź naszą ofertę i znajdź w niej to, co zaciekawi Ciebie i Twoich gości.

Zapraszamy do wirtualnego świata zabawy, w który możemy zaoferować:
1. Symulatory jazdy WRC z okularami VR - gwarantują wspaniałą zabawę za kierownicą samochodów sportowych, bardzo realistyczne wrażenia z jazdy oraz rzeczywistą dynamikę sterowania samochodem rajdowym. Okulary VR zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie. Dodatkowo platformę możemy wzbogacić w systemy ruchu.
2. Symulator F1 - zaproś swoich gości na widowiskowe wyścigi po najsłynniejszych torach świata. Zawrotne prędkości, efekty przyspieszania i hamowania, oraz najlepszy program stymulujący zachowanie bolidu na torze - to tylko kilka atutów rozrywki za sterami Formuły.

Zapewniamy tematyczną dekorację strefy z symulatorami - opony sportowe, beczki paliwowe, felgi, flagi startowe.
Możliwość nagrodzenia zwycięzców medalami, pucharami lub oryginalnymi upominkami motoryzacyjnymi.

3. Refleksomierz - zadaniem gracza jest zgaszenie w określonym czasie jak największej ilości zapalających się czerwonych lampek. Zgaszenie jednej lampki powoduje zapalenie się kolejnej. Liczy się spostrzegawczość, refleks i szybkość działania. Czas rozgrywki oraz wynik każdego z uczestników wyświetlają się na ekranie LCD. Dodatkowo możemy wykleić ścianę refleksomierza w Wasze niezapomniane zdjęcia lub inną grafikę, która Was charakteryzuje. W ten sposób refleksomierz stanie się nie tylko elementem zabawy, ale także efektowną, zindywidualizowaną dekoracją.

4. Strike a light - to podwójny refleksomierz poziomy, którego lampki są w zasięgu rąk dzieci. Zaproś swoich gości na niepowtarzalny świetlny pojedynek. Zaskocz ich wspaniałą zabawą opartą na elementach rywalizacji. Z pewnością na jednej grze się nie skończy, często rewanże trwają do białego rana.

5. Wirtualna rzeczywistość - wiele pomysłów na Twoje wydarzenie, ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Wirtualne okulary, które umożliwiają przeniesienie się w inną, bardzo realistycznie odzwierciedloną rzeczywistość. Przejazd górską kolejką, jeśli tylko nie masz lęku wysokości i nie boisz się oszałamiającej prędkości i stromych zjazdów, to wspaniała rozrywka pełna emocji i wrażeń. Wesołe miasteczko, diabelski młyn, skok na bungee, podróż w kosmos – to tylko niektóre z atrakcji, których można doświadczyć.

6. Symulator motocykla - symulator zbudowany na bazie prawdziwego motocykla wyczynowego. To typowy motocykl na którym jazda to czysta przyjemność. Gracz bierze udział w widowiskowej jeździe motocyklem po bardzo trudnym terenie - ściga się na trasach pełnych błota, piasku i żwiru. W pełni nieprzewidywalne zwroty akcji na drodze - tu wszystko może się wydarzyć. Przejazdy są niezwykle efektowne i obfitują w widowiskowe kraksy.

7. Symulator lotu - zawsze marzyłeś o lataniu? Z nami możesz wbić się w chmury. Symulator lotniczy pozwala zasiąść za sterami prawdziwego samolotu. Odzwierciedla odpowiedzialną i niełatwą pracę pilota, daje szansę prowadzenia maszyny za pomocą wolantu lotu. Dodatkowo wyposażony w systemy wstrząsu lub systemy ruchu. Widowiskowe efekty atmosferyczne i bardzo dokładnie wykonane modele samolotów - to wszystko czeka na tych, którzy chcą doskonalić umiejętności pilotażu.

8. Bubble tent - zaproś swoich gości do wnętrza ogromnej dmuchanej kuli, gdzie na tle specjalnie na tę okoliczność przygotowanej ścianki tematycznej, w błyskach wirującego konfetti, będą mogli zrobić sobie niezapomniane zdjęcie. Kula stanowi również element oryginalnego wystroju, który z pewnością wzbudzi zainteresowanie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych atrakcji, które mogą stać się oryginalnymi elementami Waszego wydarzenia. Sprawdź co jeszcze możemy Wam zaoferować. Powiedźcie nam o swoich planach, a przygotujemy specjalną, zindywidualizowaną ofertę atrakcji dopasowaną do Waszych potrzeb.

Współtworzymy atmosferę Twojego wydarzenia.

Kontakt

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Komentarze

Brak komentarzyZostaw swój komentarz

Lokalizacja prowadzenia usług

Działamy w całym kraju!