Niezapomniany wieczór panieński/kawalerski w Warmińskiej Winnicy

Ocena:


Szukasz oryginalnego, naprawdę nietypowego miejsca na zorganizowanie niezapomnianego wieczoru panieńskiego lub wieczoru kawalerskiego? Właśnie je znalazłeś!

Jak może wyglądać Twój wieczór panieński w Warmińskiej Winnicy?

Co powiesz na relaks w zewnętrznej balii kąpielowej (pomieści do 8 osób) z gorącą wodą? Dodajmy do tego kieliszek szampana lub wytwarzanego w Warmińskiej Winnicy wybornego wina Herkus Monte, pięknie rozgwieżdżone niebo oraz doborowe towarzystwo i mamy doskonały przepis na udany wieczór panieński :)

Z kolei świetnym pomysłem na wieczór kawalerski jest zorganizowanie w Warmińskiej Winnicy ogniska lub wspólne męskie grillowanie.

Jakie inne atrakcje czekają w Warmińskiej Winnicy? Na przykład turniej minigolfa lub siatkówki plażowej. Dla wszystkich lubiących spędzać czas nad wodą istnieje możliwość wynajęcia kajaków i zorganizowania ekscytującego spływu kajakowego.

Przy dobrej pogodzie można popływać i zrelaksować się w naszym zewnętrznym basenie.

Istnieje również możliwość skorzystania z profesjonalnych zabiegów SPA opartych na winoterapii, które wspaniale odprężą i zregenerują ciało.

Jesteśmy otwarci na propozycje - możemy zorganizować pokaz tańca z ogniem w wykonaniu profesjonalnej grupy tanecznej a nawet lot balonem!

Zadzwoń do nas,
napisz,
opowiedz o swoim pomyśle na wieczór panieński lub wieczór kawalerski
a my zajmiemy się resztą!

Kontakt

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Komentarze

Brak komentarzyZostaw swój komentarz