Pokaz tańca na wesele - samba, taniec brzucha

Kategorie:
Ocena:


100% Samba Show to jedyna taka grupa na rynku powstała z pasji do samby brazylijskiej prezentująca taniec brazylijski w możliwie eleganckim wydaniu.

Gdy połączy się wieloletnią pasję i najwyższy możliwie poziom samby (ponad dziesięcioletnie doświadczenie sceniczne) - powstaje niezwykłe i piękne show, które na długo pozostaje w pamięci naszych publiczności.
Wkrótce i Ty możesz się o tym przekonać.

Nasze pokazy taneczne idealnie sprawdzają się jako niespodzianki weselne czy urodzinowe, oprawa taneczna eventów firmowych czy balów karnawałowych.
Czego możesz się spodziewać po naszej ofercie?
2 lub 3 pokazy w ciągu swojego wydarzenia, nauka tańca po jednym z pokazów (wspólna zabawa, która rozrusza każdą widownię), pamiątkowe zdjęcia.
Co możemy zaproponować?

Niezwykle dynamiczne choreografie brazylijskie (samba karnawałowa, samba axe, Carmen Miranda Show, baile funk, pokazy stylizowane jak lambada, hula + fuzje z tańcem brzucha), animacje tańca prowadzone w niezwykle zabawny i przystępny sposób.
Każdy nasz pokaz odbywa się w innych strojach, prezentuje inną odmianę tańców brazylijskich oczywiście z sambą na czele.

Jesteśmy też częścią projektu tanecznego prezentującego piękne i widowiskowe pokazy tańca brzucha!

Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością przedstawimy Państwu nasze możliwości i zaproponujemy taką oprawę taneczną, która wprost zachwyci Państwa gości/klientów. 100% Samba Show
+48 502 323 180
FB: tancerkisamby

Film

Kontakt

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Komentarze

Brak komentarzyZostaw swój komentarz

Lokalizacja prowadzenia usług

Działamy w całym kraju!