Ślub Wesele w Letniej Rezydencji Lubomirskich Retyrada

Ocena:


Szlub Wesele .
Ślub, Wesele – to jedno z najważniejszych wydarzeń, w życiu każdej Młodej Pary.
Czas ten pragniemy wynagrodzić Młodej Parze, – udostępniając im najpiękniejsze miejsce na Podkarpaciu.
Zależy nam aby Państwo byli w stu procentach zadowoleni z naszych usług, dlatego zajmiemy się dosłownie wszystkim od przystrojenia ogrodów( oczywiście według Państwa gustu i oczekiwań) dodatkowymi kwiatami czy lampionami zwisającymi z drzew , poprzez zorganizowanie cateringu, a nasz profesjonalny personel będzie czuwał i dbał o Państwa aż do końca tego niezwykłego wydarzenia.
W Letniej Rezydencji Lubomirskich Retyrada można zorganizować całą gamę imprez plenerowych od ślubów i wesel które mogą być poprzedzone wieczorem panieńskim bądź kawalerskim, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, uroczyste obiady rodzinne, chrzciny, komunie,wszelkiego rodzaju rocznice, czy po prostu tradycyjne ognisko ze znajomymi, bądź piknik.
W zależności od Państwa gustu, budżetu i fantazji postaramy się przygotować odpowiednią oprawę eventu w dodatkowe atrakcję jak i przyrządzimy odpowiednie do tego indywidualne menu.
Dołożymy wszelkich starań, aby Ten Dzień na zawsze został w Państwa sercach i pamięci.
Zapraszamy do obejrzenia na naszej stronie galerii Letniej Rezydencji Lubomirskich Retyrada , która przekona Państwa, że jesteśmy idealnym miejscem do celebrowania rodzinnych

Kontakt

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Komentarze

Brak komentarzyZostaw swój komentarz

Lokalizacja prowadzenia usług